Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
Administracija:


Nedim Talić
direktor
direktor@sportskiobjekti.ba

Telefon: 032/ 209 -709
    Fax : 032 / 209-708

Mugdim Elezović
pomoćnik direktora za opće i organizacione poslove
mugdim@sportskiobjekti.ba


Alem Hadžibegović
pomoćnik direktora za pravne i kadrovske poslove
alem@sportskiobjekti.ba


Nerma Medarić
tehnički sekretar i poslovi protokola
info@sportskiobjekti.ba

Bahrudin Alić
poslovođa RJ Arena “Husejin Smajlović”
bahrudin@sportskiobjekti.ba

Ermin Džidić
poslovođa RJ Bazeni
ermin@sportskiobjekti.ba

Elvir Krehmić 
rezervacija termina
termini@sportskiobjekti.ba
061 177 377


Feđa Jovanović
pomoćnik direktora za ekonomske poslove, razvoj i projekte
fedja@sportskiobjekti.ba


Hasiba Bečić
referent za finansijske poslove
finansije@sportskiobjekti.ba

Amra Kadrić 
referent za komercijalne i marketing poslove
marketing@sportskiobjekti.ba

Knjigovodstveni servis “HB” 
prema javnom pozivu
knjigovodstvo@sportskiobjekti.ba

Zdenko Mileusnić 
poslovođa RJ SRC Kamberovića polje
zdenko@sportskiobjekti.ba

Mirnes Čišić 
poslovođa Elektro tima
mirnes@sportskiobjekti.ba

Kontakt